«Бруківки не буде, буде мордобій», - у Вінниці почався протест проти «формули Штайнмаєра» (ФОТО)

Переселенці, учасники АТО, волонтери та небайдужі вінничани зібрались на майдан "Небесної сотні" на знак протесту проти "формули Штайнмаєра". Близько 350-ти людей з національними прапорами пообіцяли не допустити "здачі українських інтересів" та "капітуляцію у війні". Про це повідомляє кореспондент Vlasno.info.

ni kapitulazii 2 1ni kapitulazii 1 1ni kapitulazii 4 1
Об этом сообщает inukrnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Я не знаю, що таке "формула Штайнмаєра". Проте я відчуваю сором та біль, перед хлопцями та дівчатами, що там загинули. Перед тими хто боронить землю та українську мову. Україна там, де українці, але влада може зробити так, що українці будуть поза межами України, а кордони України будуть звужені до непристойних розмірів, — пояснила свій прихід на акцію переселенка Тетяна Нагорняк.

ni kapitulazii 3 1ni kapitulazii 9 1ni kapitulazii 18 1

На акція протесту встановили "відкритий мікрофона", кожен з присутніх міг висловити свою думку та відношення до дій нової влади та Президента. Коли на сцену вийшли учасники бойових дій на Донбасі, всі присутні аплодували та вигукували "Дякуємо! Дякуємо!".

— Для всіх хто каже "Ми втомились від війни!", я хочу сказати "А як же вони?"(показує на "ялинку" де портрети загиблих в АТО героїв — ред.). Від них залишились лише портрети. Ми вже розводили війська, наступного дня під нашим блокпостом стояв російський танк. У 2013-му один Президент не підписав асоціацію з ЄС і була бруківка. На новому Майдані бруківки не буде, буде мордобій, — каже атовець, боєць батальйону "Донбас" Василь Любуня.

ni kapitulazii 24 1ni kapitulazii 25 1ni kapitulazii 30 1ni kapitulazii 22 1

На сцені зачитали текст "формули Штайнмаєра", на площі почали кричати "Ганьба!" та "Путін х*ло!".

Небайдужі вінничани, що прийшли на площу, висловлювались приблизно так "Ми проти Капітуляції!", "Ми не пробачимо смерті наших хлопців", "Поки я живу, робитиму все, щоб Україна була сильною".

Віче "Ні! Капітуляції!" проходить у всіх містах України.

Читайте також, Україна погодилась на вибори на окупованій території

Фото:Андрій Оленін

Більше фото дивіться на нашій сторінці у Фейсбук.


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/gromada/protesti/item/32112-brukivky-ne-bude-bude-mordobii”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя